Iskanje


Seznam profesorjev na Srednji baletni šoli

Priimek in ime e-pošta Predmeti
Bajc Sonja sonja.bajc@kgbl.si Klavir - d.p., Korepetitor baleta
Bergant Recelj Bojana bojana.bergant.recelj@kgbl.si Informatika, Matematika
Brodar Kaplja Sabina sabina.brodar.kaplja@kgbl.si Psihologija, Svetovalna delavka
Capraroiu Georgeta georgeta.capraroiu@kgbl.si Klasična podržka in repertoar
Cestnik Tehovnik Vesna vesna.cestnik@kgbl.si Balet, Duetni plesi, Karakterni ples, Stilni plesi, Zgodovina plesa
Dolgan Ana ana.dolgan@kgbl.si Slovenščina
Fajfar Jasna jasna.fajfar@kgbl.si Matematika
Golob Ema ema.golob@kgbl.si Slovenščina
Kocjančič Jana jana.kocjancic@kgbl.si Nemščina
mag. Kostelec Cvitkovič Mojca mojca.kostelec@kgbl.si Angleščina
Krenker Marinka marinka.krenker@kgbl.si Angleščina, Nemščina
Lazar Jana jana.lazar@kgbl.si Športna vzgoja
Levačić Marko marko.levacic@kgbl.si Filozofija
Marolt Darinka darinka.marolt@kgbl.si Geografija, Tajnik maturitetne komisije, Zgodovina
dr. Mavri Renata renata.mavri@kgbl.si Geografija
Novak Barbara barbara.sladic@kgbl.si Klavir - d.p., Korepetitor baleta
Novak Mija mija.novak@kgbl.si Klavir - d.p., Korepeticije, Korepetitor baleta
Ogrinc Nina nina.ogrinc@kgbl.si Balet - klasični
Panjan Helena helena.panjan@kgbl.si Knjižnica
Pavlič Tanja tanja.pavlic@kgbl.si Balet - klasični, Karakterni ples, Klasična podržka in repertoar, Repertoar, Sodobne plesne tehnike
mag. Pernar Jože joze.pernar@kgbl.si Fizika
Peternel Marjan marjan.peternel@kgbl.si Klavir - d.p., Korepetitor baleta
mag. Podvornik Nuša nusa.podvornik@kgbl.si Psihologija osebnosti, učenja in plesa, Svetovalna delavka
Ratajec Bor bor.ratajec@kgbl.si Svetovalna delavka
Ribič Marinka marinka.ribic@kgbl.si Balet - klasični, Klasična podržka in repertoar
Rublyova Ljudmyla ljudmyla.rublyova@kgbl.si Klavir - d.p., Korepetitor baleta
Sever Miha miha.sever@kgbl.si Slovenščina
Sotler Wedam Maruša marusa.sotler.wedam@kgbl.si Biologija
Šparovec Tina tina.sparovec@kgbl.si Športna vzgoja
Tehovnik Valentina valentina.tehovnik@kgbl.si Korepetitor baleta, Nauk o glasbi balet
Žveglič Mihael mihael.zveglic@kgbl.si Balet, Karakterni ples, Plesna pripravnica



Dostopnost